Structuur

NATIONAAL SECRETARIAAT

Het nationaal secretariaat van Vrouw & Maatschappij – CD&V politica staat in voor de dagdagelijkse werking van de beweging. Het secretariaat is gevestigd in de gebouwen van CD&V.

               

Liesbeth Maris                                                 Maud Vanwalleghem 
Voorzitster                                                       Coördinator en Algemeen Secretaris 
lmaris@cdenv.be                                            mvanwalleghem@cdenv.be  
                                                                        02/238 38 57


 

           

                  

Laura Van Eeckhout                                        Mia Verstraete 

Stafmedewerker inhoud                                  Stafmedewerker communicatie
lvaneeckhout@cdenv.be                                 mverstraete@cdenv.be 
02/238 38 60                                                   02/238 38 56


                   

Annabel Paelstermans                                    Sarah Hulsmans
Stafmedewerker beweging                             Stafmedewerker inhoud 
apaelstermans@cdenv.be                              shulsmans@cdenv.be
02/238 38 50                                                   02/238 38 58




Madeleine Ngalula
Administratieve kracht
mngalula@cdenv.be
02/238 38 55

 

NATIONAAL BUREAU

Het nationaal bureau van Vrouw & Maatschappij – CD&V politica komt tien keer per jaar samen om beslissingen te nemen over acties, projecten en standpunten. Het nationaal bureau bestaat uit:

Voorzitster: Els Van Hoof
Coordinator en Algemeen Secretaris: Maud Vanwalleghem

Rechtstreeks verkozen leden en gecoöpteerden

  • De Corte Linde
  • Maena-Vileyn Chris
  • Van Varenbergh Myriam
  • De Schamphelaere Mia
  • Tansia Bibo Tracy
  • Pernot Annemie
  • Furniere Brenda
  • Schepers Mireille
  • Janssen Nyota
  • Makolo Bilonda Josianne

Vrouwenorganisaties

  • Anne Vandenborre 
  • Schoeters Rebecca

Voormalige V&M-secretarissen

  • Cobbaert Erna
  • Tinneke Huyghe
  • Timmers Miet
  • Dhaen Eline 

Vrouwelijke parlementsleden en ministers

Meer info 

Europese Commissie 
  • eurocommissaris Thyssen Marianne
Gedeputeerden naar de provincie
  • Swinnen Monique
  • Moors Inge

Voorzitsters provinciale en regionale V&M-afdelingen 

Meer info