Structuur

NATIONAAL SECRETARIAAT

Het nationaal secretariaat van Vrouw & Maatschappij – CD&V politica staat in voor de dagdagelijkse werking van de beweging. Het secretariaat is gevestigd in de gebouwen van CD&V.

               
Liesbeth Maris  -  Voorzitster                                                       
lmaris@cdenv.be  -  02/238 38 55                              
                                                                        


Maud Vanwalleghem  -  Coördinator en Algemeen Secretaris 
mvanwalleghem@cdenv.be  -  02/238 38 57

    

Laura Van Eeckhout  -  Stafmedewerker inhoud                                  
lvaneeckhout@cdenv.be  -  02/238 38 60                                                   

Mia Verstraete - Stafmedewerker communicatie
mverstraete@cdenv.be - 02/238 38 56

                   

Annabel Paelstermans  -  Stafmedewerker beweging                              
apaelstermans@cdenv.be  -  02/238 38 50   
                                              


Sarah Hulsmans  -  Stafmedewerker inhoud
shulsmans@cdenv.be  -  02/238 38 58


Madeleine Ngalula  -  Administratieve kracht
mngalula@cdenv.be  -  02/238 38 55


Stefanie Tuerlinckx - Stagiair
stuerlinckx@cdenv.be - 02/ 238 38 55

NATIONAAL BUREAU

Het nationaal bureau van Vrouw & Maatschappij – CD&V politica komt tien keer per jaar samen om beslissingen te nemen over acties, projecten en standpunten. Het nationaal bureau bestaat uit:

Voorzitster: Liesbeth Maris
Coördinator: Maud Vanwalleghem

Rechtstreeks verkozen leden en gecoöpteerden

  • Maene-Vileyn Chris
  • Van Varenbergh Myriam
  • De Schamphelaere Mia
  • Tansia Bibo Tracy
  • Pernot Annemie
  • Furniere Brenda
  • Schepers Mireille
  • Janssen Nyota
  • Makolo Bilonda Josianne

Vrouwenorganisaties

  • Anne Vandenborre (KVLV - Vrouwen met Vaart)
  • Schoeters Rebecca (Markant)

Voormalige V&M-secretarissen

  • Cobbaert Erna
  • Tinneke Huyghe
  • Timmers Miet
  • Dhaen Eline 

Vrouwelijke parlementsleden en ministers

Meer info 

Europese Commissie 
  • eurocommissaris Thyssen Marianne
Gedeputeerden naar de provincie
  • Swinnen Monique
  • Moors Inge

Voorzitsters provinciale en regionale V&M-afdelingen 

Meer info